Co to jest lakier 3d na wizytówce?

Każdy skuteczny przedsiębiorca stara się wyróżnić na tle konkurencji. Jest to bardzo ważne, aby potencjalni klienci oraz partnerzy biznesowi postrzegali nas jako profesjonalistów dbających o każdy szczegół. Jednym z elementów, które pomogą wpłynąć na takie postrzeganie naszej osoby są wizytówki 3d. Jest to nowość na rynku materiałów reklamowych, która dzięki efektownemu wyglądowi zyskuje na popularności z miesiąca na miesiąc.

Czym są wizytówki 3d

Wizytówki 3d kształtem przypominają klasyczne wzory, jednak po ich dotknięciu możemy wyczuć wypukłą strukturę. Wszystko za sprawą lakieru 3d, który możemy nałożyć na dowolne elementy naszego projektu – https://www.drukomat.pl/produkty/wizytowki. Wizytówki 3d budują prestiż właściciela oraz samej firmy. Wyglądają wyjątkowo efektownie, co sprawia, że wzbudzają ogromne zainteresowanie odbiorców.

Zalety wizytówki 3d

  •         Efektowny wygląd – lakier 3d sprawia, że efekt końcowy jest zaskakujący i od razu rzuca się w oczy
  •         Wyróżnienie się na tle innych – wizytówka 3d przyćmi wszystkie klasyczne wizytówki i sprawi, że będą wyglądały nieprofesjonalnie i nieciekawie
  •         Efekt wizualny i dotykowy – to jedna z głównych zalet wizytówek 3d. Lakier 3d to nie tylko efekt wizualny, ale również dotykowy co jeszcze zwiększa pozytywny odbiór tego rodzaju wizytówek
  •         Jakość – dzięki nałożeniu lakieru 3d jakość wizytówki zdecydowanie zwiększa się, dodatkowo są one trwalsze

Lakier 3d – najważniejsze informacje

Lakier 3d to dodatkowa warstwa wypukłego lakieru, który nakładany jest na projekt graficzny. Jest to wyjątkowo efektowne uszlachetnienie, które wzbogacą projekt o wyczuwalną pod palcami strukturę. Możemy uwypuklić dowolny element na wizytówce. Zaleca się, aby lakier 3d używać tylko do ciemnych kolorów. Wynika to z faktu, że na jasnych barwach można go wyczuć po palcami, ale jest zupełnie niewidoczny.

W obecnych czasach sukces zapewnia przede wszystkim wzbudzanie emocji oraz zainteresowania. Wizytówki 3d są produktem, który doskonale wpływa na profesjonalny wizerunek właściciela, zapada w pamięć odbiorców i zachęca do współpracy właśnie. Warto zainwestować w ten ciekawy element, który doskonale wpłynie na budowanie silnej i rozpoznawalnej marki.