Siatki mesh

Do czego wykorzystać siatki mesh?

Możliwości wykorzystania siatki mesh jest wiele. Jest to jeden z popularniejszych materiałów używanych do tworzenia zarówno produktów reklamowych, jak i tych zwykłych, używanych przez nas każdego dnia.

Zalety zastosowania siatki mesh

  •         Siatka mesh jest odporna na działanie czynników atmosferycznych takich jak deszcz, słońce lub śnieg. Dzięki temu produkty z niej wykonane są trwałe, nie odbarwiają się i służą przez długi czas
  •         Małe otwory pozwalają na swobodny przepływ powietrza, dzięki czemu nie ma obawy o zniszczenie materiałów reklamowych przez silny wiatr
  •         Właściwości siatki mesh pozwalają na przepływ światła, dzięki czemu można ich używać na witrynach sklepowych oraz szybach
  •         Po zwinięciu zajmują niewiele miejsca. To wyjątkowo wygodna możliwość w przypadku toreb z siatki mesh
  •         Siatka mesh obecnie wykorzystywana jest w wielu dziedzinach naszego życia. Poza oczywistą rolą reklamy możemy ją zobaczyć na krzesłach biurowych, odzieży oraz butach.

Siatkę mesh można użyć na wiele różnych sposobów. Oczywiście najlepiej sprawdza się w produkcji materiałów reklamowych. Najbardziej popularnymi formami reklamy są banery mesh oraz torby reklamowe.

Banery mesh – dlaczego warto w nie zainwestować

Główną zaletą banerów mesh jest przepuszczalność światła. Dzięki temu, że nie zakrywają w całości powierzchni, na której są umieszczone można jej używać w budynkach mieszkalnych, biurowcach oraz w witrynach sklepowych. Banery mesh są również zdecydowanie lżejsze i dużo bardziej wytrzymałe od klasycznych form reklamy wielkoformatowej.

Torby z siatki mesh

Torby reklamowe to jedna z najczęściej używanych form reklamy. Przygotowując je z siatki mesh tworzymy nie tylko torbę, ale przede wszystkim doskonały gadżet reklamowy. Siatka mesh sprawia, że torba jest ciekawa, efektowna i przede wszystkim oryginalna. Odbiorca może jej używać podczas zakupów, podróży lub wyjść na siłownię zapewniając w tym czasie doskonałą reklamę naszej firmie. Dodatkową zaletą jest trwałość i fakt, że po złożeniu zajmują bardzo mało miejsca.

Siatki mesh to wyjątkowo wszechstronny materiał, który daje możliwość przygotowania niewielkich gadżetów reklamowych jak i reklamy wielkoformatowej. Banery mesh, torby, fotele biurowe oraz odzież to tylko kilka przykładów wykorzystania. Warto wziąć pod uwagę ten materiał podczas tworzenia produktów promujących naszą firmę.