Koszulki sportowe z nadrukiem

Coraz luźniejsza atmosfera panująca w miejscu pracy sprawia, że pracownicy chętniej niż kiedyś uczestniczą w imprezach integracyjnych oraz tym podobnych eventach. Wraz z tzw. casualem do firm w typie korporacji nadeszła także moda na uprawianie różnego typu sportów. Do najczęściej uprawianych dyscyplin sportowych zaliczyć można bieganie, kolarstwo oraz grę w tenisa ziemnego.

Wspólna rywalizacja nie powinna jednak ograniczać się wyłącznie do własnego „ogródka”. Rywalizowanie z zaprzyjaźnionymi firmami, czy oddziałami naszego przedsiębiorstwa nie tylko pozwala na zbudowani więzi pomiędzy pracownikami, ale również nawiązanie ciekawych kontaktów biznesowych. By spotęgować efekt wspólnoty, zaleca się wyprodukowanie sportowych koszulek z nadrukiem zawierającym nazwę i logo naszej firmy.

Koszulki sportowe z nadrukiem to świetny pomysł na reklamę oraz znalezienie potencjalnych kontrahentów. Korzystanie z nich przez pracowników danej firmy w czasie imprez publicznych pozwala na darmową reklamę, a także ocieplenie wizerunku firmy m.in. w mediach. Warto by koszulki były spersonalizowane i zawierały np. imię bądź pseudonim pracownika- jest to lepiej odbierane przez potencjalnych widzów.

Jednak produkcja koszulek sportowych to nie tylko sposób na reklamę, to także spełnianie zaleceń tzw. programu socjalnego dla pracowników. Stworzenie możliwości wspólnego uprawiania sportu i reprezentowania na zewnątrz firmy idealnie wpisuje się w aspekty wyżej wspomnianego programu. Nie mniej ważne jest również ukazanie bardziej „ludzkiej twarzy” wielkich przedsiębiorstw. W powszechnej opinii uznawane są one za niszczące ludzi „mordory”. Idealnie prezentujący się pracownicy są więc strzałem w dziesiątkę.