Nadruk na koszulkach – dla kogo?

Koszulki z nadrukiem są najczęściej wykorzystywane przez firmy, które zatrudniają wielu pracowników, którzy mają bezpośredni kontakt z klientami. Nadruk na koszulkach to doskonała forma reklamy firmy, która wpłynie na pozytywną opinię klientów.

Nadruk na koszulkach – o czym należy pamiętać podczas realizacji

Koszulki z nadrukiem mogą stać się wyjątkowo ciekawym upominkiem, pod warunkiem, że będą odpowiednio zaprojektowane. W pierwszej kolejności należy wybrać materiał oraz fason koszulki. Te najgorsze jakościowo o szerokim fasonie na pewno nie przypadną do gustu pracownikom i zdecydowanie nie będą dobrą reklamą firmy. Dlatego w pierwszej kolejności zadbajmy o wybór dobrych jakościowo koszulek, a następnie o treści, które na nich umieścimy. Najważniejsze jest logo firmy, dlatego powinno być odpowiednio wyeksponowane, a kolor koszulki powinien z nim idealnie współgrać. Dodatkowe treści powinniśmy dobrać w zależności od przeznaczenia koszulki. Nadruk na koszulkach może być związany ze stanowiskiem danej osoby, okazją z jakiej koszulki są przygotowywane lub z wydarzeniem branżowym. Najważniejsze jest to aby nadruk na koszulkach nie odciągnął uwagi od logo firmy.

Firmowe koszulki

Firmowe koszulki są doskonałą formą budowania jedności grupy i zgranego współdziałania. Świetnie wpływają na poczucie przynależności do firmowej społeczności, a co za tym idzie na produktywność i większą motywację do pracy. Firmowe koszulki możemy wykorzystać na wiele różnych sposobów, oto kilka z nich:

·         Uniformy do pracy – mają one głównie znaczenie w firmach, które prowadzą sprzedaż bezpośrednią. Dzięki użyciu uniformów klient od pierwszej chwili wie do kogo może zgłosić się o pomoc oraz poprosić o przedstawienie oferty

·         Upominek na święta – święta w większości firm są ważnym momentem kiedy wszyscy pracownicy mogą spędzić wspólnie czas i zapomnieć o zawodowych sprawach. To idealny moment na przekazanie upominków w formie koszulek

·         Gadżet podczas wyjazdów integracyjnych – koszulki z wyjazdów integracyjnych są zawsze idealną formą pamiątki

Jak widać warto zainwestować w firmowe koszulki. Koszt ich produkcji nie jest wysoki, a korzyści jakie przynoszą mogą znacząco wpłynąć na zyski firmy oraz na opinię klientów.